Wybierz stronę

Czy można w 16 minut umyć i wysuszyć psa? 

Oczywiście! Trzeba tylko wiedzieć, gdzie to zrobić.

Rozmawiamy z Dorotą Nowakowską, właścicielką jedynej w Polsce sieci samoobsługowych myjni dla psów Wash Dog EXPRESS oraz sieci salonów groomerskich Wash Dog

Kiedy myślę o myciu psa, to mam przed oczami ogromny bałagan, mokrą podłogę, obrażonego zwierzaka, a do tego 2 godziny sprzątania łazienki. A Pani mówi, że temat można załatwić w 16 minut. Jak to możliwe?

Rzeczywiście. Jeśli myśli się o myciu psa w domowej łazience, to taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny. Jednak zupełnie inaczej wygląda to w Wash Dog EXPRESS, tu temat załatwiamy średnio w 16 minut.

Co to jest Wash Dog EXPRESS?

Wash Dog EXPRESS to sieć samoobsługowych myjni dla psów. Tu szybko i wygodnie wykąpiesz i wysuszysz swojego psa, a średni czas kąpieli i suszenia wynosi właśnie 16 minut.

Jak wygląda taka myjnia? 

W każdej myjni jest duża i wygodna wanna Wash Dog BOX, do której pies wchodzi po schodkach. Kiedy pies stoi już w wannie, opiekun opłaca czas pracy urządzenia i kolejno uruchamia programy mycia, a na końcu suszenie. Wash Dog BOX automatycznie dozuje kosmetyki, ma wbudowaną profesjonalną suszarkę, a po kąpieli warto zdezynfekować wannę darmowym programem. W myjni jest wszystko to, czego potrzeba do wykąpania psa.

Wydaje się to trochę podobne do samoobsługowej myjni samochodowej?

Tak, to bardzo dobre skojarzenie, bo idea jest taka sama. Przychodzisz, kiedy chcesz, nie musisz się umawiać na wizytę, a drzwi do myjni są otwarte codziennie od godz. 8.00 do 22.00. 

A czy naprawdę duży pies też może skorzystać z myjni?

Oczywiście! Z naszej myjni swobodnie i bezpiecznie skorzysta każdy pies, nawet te największe, takie jak berneński pies pasterski, nowofunland, dog niemiecki, tosa inu czy mastif angielski.

Gdzie w Polsce są takie myjnie?

Nasza sieć rozwija się bardzo szybko. Pierwsze nasze myjnie powstały w Warszawie i Trójmieście, ale jesteśmy również w Częstochowie, Bełchatowie, Wałbrzychu, Śremie, Środzie Wielkopolskiej,

Jarocinie, Borówcu, a w najbliższych dniach będziemy otwierać nowe myjnie we Wrocławiu.

A kiedy myjnie powstaną w innych miastach?

To zależy od naszych franczyzobiorców, to oni decydują o lokalizacji Wash Dog EXPRESS i absolutnie nie ma tu znaczenia wielkość miasta. Kolejna nasza myjnia dla psów może pojawić się zarówno w stolicy, jak i w małej miejscowości.

To nie pozostaje mi nic innego, jak tylko przyjść z psem na kąpiel.

Serdecznie zapraszam i zapewniam, że kto raz spróbuje mycia psa w Wash Dog EXPRESS, już zawsze będzie do nas wracał. #letswashdog.

www.washdogexpress.pl

O autorze