Wybierz stronę

Smaczki motywacyjne i treningowe DELI4DOG

Gdy chcemy aby pies był zmotywowany do treningu to wykorzystujemy do tego specjalne przysmaki dla psa.

Kostki Deli4Dog to najbardziej popularny rozmiar stosowany podczas treningu: czy to z podstawowego posłuszeństwa, czy też na zawody sportowe.

Małe kosteczki z Deli4Dog idealnie się sprawdzają w tej roli ponieważ pies szybko sobie z nimi poradzi i natychmiast będzie gotowy do kolejnego powtórzenia w błyskawicznym tempie. Tak smaczne, że pies wykona każde polecenie, a jednocześnie w tak małych porcjach, ze nie będzie miał pełnego brzucha po wykonaniu kilku serii powtórzeń.

Przysmaki Deli4Dog mają delikatny i przyjemny zapach, nie kruszą się, nie brudzą rąk ani kieszeni!

Dostępne również w innych kształtach i rozmiarach:

Talarki – do treningów z dużymi psami oraz jako nagroda za trudniejsze zadania, takie jak np. powrót na przywołanie. Przecież musimy mieć coś super dobrego, gdy pies musi przybiec do nas, a nie pognać za uciekającą wiewiórką w parku!

Pałeczki – świetnie sprawdzają się jako nagrody za polecenia, które wymagają więcej czasu. Niezastąpione podczas nauki komendy ,,na miejsce” lub na przykład przy wprowadzaniu klatki kenelowej do życia psa.

Żaden z przysmaków Deli4Dog nie zawiera alergenów, konserwantów i składników modyfikowanych genetycznie.

Ich skład jest zawsze super krótki: najszlachetniejsza część kurczaka oraz śladowe ilości soli, niezbędnej do przeprowadzenia procesu dojrzewania przy udziale wyselekcjonowanych szczepów bakterii. Na koniec poddawane są one procesowi liofilizacji i pakowane szczelnie w wysokobarierowe opakowania celem zachowania świeżości i kruchości na bardzo długi czas!

”Dla Deli4Dog jestem w stanie zrobić dosłownie wszystko!”

Zajmujesz się zawodowo psami? Chciałbyś wypróbować siłę rażenia przysmaków Deli4Dog?

Napisz do nas wiadomość na adres: pr1@deli4dog. com

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ciekawe formy współpracy!

A może chciałbyś sprawić swojemu psu niezapomnianą przyjemność? Skorzystaj z promocji zapoznawczej z przysmakami Deli4Dog i uzyskaj 20% rabatu wpisując kod: PIESRASOWY20

deli4dog.com