Wybierz stronę

Chcieliśmy zmienić życie adoptowanego psa,
a okazało się, że to on zmienił nasze.

Piąte urodziny marki BeBobi

Od pięciu lat prężnie działamy projektując i szyjąc unikatowe i wysokiej jakości maty dla psa do samochodu. A jak to się wszystko zaczęło? To właśnie Bobi, adoptowany kundelek, wywrócił nasze życie do góry nogami, a szczególnie moje plany zawodowe.

„W październiku 2015 roku po namowie przyjaciół wybraliśmy się z mężem na spacer do Schroniska w Gaju (niedaleko Poznania) wyprowadzić mieszkające tam pieski. Podobało nam się to, że to schronisko jest otwarte i zachęca do zapoznawania się z psimi mieszkańcami. Ale szczerze mówiąc, bardzo bałam się tej wizyty bo jako wrażliwiec na psie historie myślałam, że zwyczajnie, emocjonalnie nie dam rady… ale dałam!

W pierwszej klatce zaraz po wejściu spotkaliśmy Bobiego! Tak miał na imię w schronisku, mieszkał tam już rok, miał wtedy 10 lat i średnie szanse jako senior na adopcje. 

Mimo ciężkiej historii za sobą, strasznie cieszył się na widok ludzi! No i wpadliśmy po uszy .  W listopadzie już mieszkał z nami! Bobi miał 10 lat, a ja 10 lat pracy na etacie za sobą i tak niby miało być dalej. Dobra praca, dobra płaca, stabilnie to czego chcieć więcej? No właśnie

Jak tylko była wolna chwila to pakowaliśmy się do samochodu i jechaliśmy z Bobim za miasto. Zadziwiające, że mimo wieku i tego, że wcześniej pewnie za często nie podróżował, to lubił jeździć samochodem tzn. przesypiał rozłożony na kanapie całą drogę . 

Kupiliśmy matę ochronną do samochodu, ale wszystkie, które oglądaliśmy były zwykłe, smutne, cienkie i czarne i nagle powstał pomysł na własny funkcjonalny styl!

Tak się stało! W 2017 roku złożyłam wypowiedzenie z pracy i zaczęłam działać. Wiedziałam jak nazwę firmę, co do tego nie było wątpliwości  

BeBobi – być jak Bobi w nowym życiu! Merdać ogonkiem z całą dupką, bawić się warcząc przy tym tak, aż w gardle drapie i spać do góry nogami do 10:00 bo przecież siku poczeka. Po prostu być szczęśliwym mimo wszystko!”

Tak właśnie w 2017 r. powstały unikalne, funkcjonale, wodoodporne pokrowce do samochodu dla psa. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek kolorowe i odważne maty samochodowe przełamując wszechobecną czerń w tym sektorze. Na początku była niepewność czy moja wizja kolorowych mat się przyjmie ale szybko okazało się, że taka zmiana była potrzebna i pokochaliście nasze wzory równie mocno jak ja! 

Od pięciu lat działamy cały czas rozwijając firmę o kolejne produkty oraz o kolejne rynki sprzedaży.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mat do przewozu psa w samochodzie. Najważniejsze to spędzać czas ze swoim psim przyjacielem nie martwiąc się takimi drobnymi problemami jak brudna tapicerka – to my o to zadbamy.

Agnieszka Przybyszewska

Właścicielka marki BeBobi

www.bebobi.pl

O autorze