Wybierz stronę

Zostań twarzą nowego kanału YouTube marki Brit!

Jeśli dbasz o zdrowie swoich czworonożnych przyjaciół, pewnie nie jest Ci obca marka Brit, której główną misją jest profilaktyka przez żywienie. Jej produkty dostępne są w najlepszych sklepach z artykułami dla zwierząt, a sama marka była inicjatorem wielu akcji charytatywnych. Społeczność miłośników zwierząt skupiona wokół Brit stale się powiększa, dlatego firma postanowiła zrobić kolejny krok i… powołać do życia nowy kanał na YouTube. Teraz szuka twarzy do prowadzenia profilu!

Akcja #BRITMOVIE

Brit już niebawem stworzy dedykowany kanał na YouTube, na którym będzie dzielić się ciekawostkami z pieskiego i kociego świata. Nie będzie to jednak jeden z wielu kanałów produktowych, a miejsce wyjątkowe, w którego powstanie zaangażowani będziecie Wy, czyli miłośnicy zwierzaków domowych. Celem akcji #BRITMOVIE jest znalezienie prowadzącego nowego kanału na YouTube, który nie tylko kocha zwierzęta, ale również ma doświadczenie przed kamerą.

Nie czekaj – zgłoś się już dziś!

Lubisz występować przed kamerą, kochasz zwierzęta i potrafisz opowiadać o nich wciągające historie? A może masz już doświadczenie w tworzeniu materiałów wideo i prowadzisz własny kanał? Niezależnie od poziomu Twojego doświadczenia – jeśli uważasz, że byłbyś świetnym prowadzącym kanału Brit, zgłoś się! Wejdź na stronę: movie.karmybrit.pl i wypełnij formularz, umieszczając w nim link do YouTube z nagranym przez siebie filmem zgłoszeniowym. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 28 stycznia, więc nie ma na co czekać! 

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury wybierze finalistów, którzy będą mieli szansę zostać twarzą kanału. Końcowy, decydujący głos, będzie należał do Was, czyli samych internautów! Każdego dnia będziecie mogli zagłosować na jedną osobę, którą chcielibyście regularnie oglądać na YouTube Brit.

Więcej szczegółów dotyczących akcji #BRITMOVIE oraz regulamin konkursu znajdziesz na stronie: movie.karmybrit.pl