Wybierz stronę

Lampa biobójcza UV-C dedykowana do weterynarii.

Z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie naszych czworonożnych przyjaciół, w naszej pracowni powstała nowa seria lamp bakteriobójczych UV-C EXTVET . W ofercie możemy znaleźć urządzenia przepływowe, dwufunkcyjne oraz bezpośredniego działania.

EXTVET został wzbogacony i unowocześniony specjalnie dla branży weterynaryjnej.

Na czym polega jego wyjątkowość i czym się różnią się urządzenia EXTVET dedykowane do weterynarii od standardowych lamp z naszej oferty UV-C?

Jak wiemy, w gabinetach weterynaryjnych, jest bardzo dużo specjalistycznych urządzeń, które emitują dźwięki. Zwierzęta często posiadają wyższą wrażliwość słuchową a każda wizyta u weterynarza wiąże się z ogromnym stresem. Czym więcej obcych dźwięków wokół, tym gorzej dla zwierząt, stają się jeszcze bardziej nieufne. My, chcąc zminimalizować stres zwierząt, dbając o ich komfort zastosowaliśmy unikalne rozwiązanie. Do naszych lamp biobójczych EXTERYA EXTVET 1 i 2 dla weterynarii wprowadziliśmy regulację pracy wentylatorów. Zakres ustawień jest na tyle szeroki, że podczas użytkowania, sprzęt jest praktycznie nie słyszalny. Po wizycie czworonożnego pacjenta możemy zwiększyć siłę wentylatorów, aby zwiększyć przepływy powietrza i szybciej je oczyścić. Dezynfekcja następuje w sposób ciągły i komfortowy dla przebywających w pomieszczeniu użytkowników.

Oprócz potencjometru, każda lampa przepływowa EXTVET 1 i każda dwufunkcyjna EXTVET 2 jest wyposażona w dwa filtry ( przeciw kurzowy i węglowy o podwyższonej gęstości ) oraz jonizator. Przez komorę jonizatora przechodzące powietrze jest naładowywane ujemnie. Ten sam ładunek otrzymują wszelkie zanieczyszczenia (pyłki, alergeny itd.) znajdujące się w powietrzu. Następnie cząstki stałe z ładunkiem ujemnym osiadają na dodatnio naładowanych elektrodach, a ujemnie naładowane powietrze wraca z powrotem na zewnątrz jonizatora. W ten oto prosty sposób powietrze jest nie tylko oczyszczane, ale i otrzymuje dawkę jonów ujemnych. Powietrze w pomieszczeniach staje się świeże i czyste jak po deszczu.

Lampy EXTVET bakteriobójcze UV-C do nabycia tylko i wyłącznie u naszego dystrybutora www.woolfeyes.pl