Wybierz stronę

Gratka dla Miłośników Psów Rasowych – podczas targów Animals Days 3-5 kwietnia 2020

Gratka dla Miłośników Psów Rasowych – podczas targów Animals Days 3-5 kwietnia 2020

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Warszawie i Ptak Warsaw Expo ma przyjemność zaprosić Państwa na Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, Krajową Wystawę Psów Rasowych, Klubową Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia 2020 r. podczas IV Edycji Międzynarodowych Targów Zoologicznych Animals’ Days w Ptak Warsaw Expo.

To jedyna w Polsce potrójna Wystawa Kynologiczna odbywająca się w trzech halach wystawienniczych w Ptak Warsaw Expo podczas 3 dni targowych tj. 3-5.04.2020

W wystawie będą brały udział psy z Polski i zagranicy, blisko 6000 czworonogów 180 ras.Każdy pies zostanie oceniony przez sędziego kynologicznego, otrzyma opis i dyplom, a te najpiękniejsze również medale i puchary. Do oceny zostali zaproszeni 21 międzynarodowi sędziowie kynologiczni z 12 krajów. Każdy dzień wystawy kończyć będą konkurencje finałowe: wybór najlepszego psa ras polskich, użytkowych, najlepszej pary oraz grupy hodowlanej, najpiękniejszego młodszego szczenięcia, szczenięcia, weterana, juniora, najpiękniejszego przedstawiciela ocenianych grup FCI oraz ras nieuznanych. W niedzielę zostanie wybrany najpiękniejszy z najpiękniejszych przedstawicieli grup – czyli Best in Show.

 

Przez trzy dni wystawy trwać będzie konkurs na Młodego Prezentera. W tej konkurencji sędzia nie ocenia psa tylko umiejętności człowieka, jego stosunek do zwierzęcia, łatwość nawiązania kontaktu z czworonogiem i fachowe zaprezentowanie. W sobotę i niedzielę będzie możliwość pokibicowania zawodom agility. Prędkość i precyzja – psy bez smyczy i bez obroży pokonują tor przeszkód, kierowane przez przewodników głosem i gestami. Trzy kategorie wzrostu, zróżnicowane klasy zaawansowania, emocje gwarantowane. Dla zainteresowanych osób będzie możliwość zasięgnięcia informacji o tym widowiskowym sporcie. Niewątpliwą atrakcją dla zwiedzających będzie też pokaz ras polskich z opiekunami w strojach historycznych z prelekcją na temat ras.

WWW.WARSAWEXPO.EU

Zostaw odpowiedź