Wybierz stronę

Dietetyk zwierzęcy radzi

Pies czy kot na każdym etapie życia potrzebuje posiłków dopasowanych do jego potrzeb. Niestety, bardzo często nieświadomie opiekunowie popełniają błędy żywieniowe, takie jak:

• podawanie ilości karmy „na oko” lub do woli (leży w misce cały czas),

• brak suplementacji posiłków gotowanych,

• złe proporcje posiłków gotowanych (za duża ilość mięsa),

• za dużo przysmaków lub podawanie jako przysmaków np. sera czy wędliny.

Aby pomóc w podejmowaniu decyzji opiekunom psów, została stworzona marka My Lovely Dog. Powstała o na w oparciu o doświadczenie i wiedzę Bożeny Wróblewskiej, która przez 20 lat zajmowała się psami hobbystycznie i posiada hodowlę psów zarejestrowaną w ZKwP. Zdobyła kwalifikacje zoopsychologa, behawiorysty, ukończyła liczne kursy zawodowe związane z wychowywaniem i żywieniem zwierząt, a swą wiedzę pogłębia poprzez uczestnictwo w kursach, konferencjach, analizując doświadczenia opiekunów zwierząt i specjalistów z całego świata.

Dużą część jej działań zajmują porady indywidualne dla psów i kotów i tworzenie diet, m.in. dla: szczeniąt, seniorów, psów z chorą trzustką, nerkami czy wątrobą, czy też nadwagą. Jednak często opiekunowie chcą po prostu zdobyć podstawową wiedzę, jak prawidłowo karmić zwierzęta. Dlatego prowadzi ona też webinary – często w formie bezpłatnej.

Aktualne informacje umieszczane są w mediach społecznościowych.

Jednak dla zainteresowanych klientów zostały również umieszczone nagrania i materiały z poprzednich webinarów dostępne na stronie: www.dietetykzwierzecy.myvod

Więcej informacji również na:

strona internetowa: www.mylovelydog.pl

Facebook @mylovelydog.pl

Instagram my_lovely_dog_pl

YouTube My Lovely Dog PL