Wybierz stronę

ROYAL PET – wspólnie dbajmy o czworonogi!

Obserwując rynek i preferencje klientów, zauważyliśmy, że coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na wygodę, ale także na zdrowie swoich pupili. Cieszy nas niezmiernie fakt, że dbałość o zdrowie idzie w parze z profilaktyką. Idealnym przykładem tej właśnie tendencji zakupowej jest przykład naszych legowisk ortopedycznych.

Jeszcze rok temu posłania z funkcją ortopedyczną nie były tak popularne. Dzisiaj 80% klientów decyduje się na zakup tej opcji w naszym sklepie. I to nie tylko dla starszych, schorowanych piesków.

Coraz częściej legowiska te trafiają do zdrowych, młodych i silnych psich klientów, właśnie w celach profilaktycznych. Dlatego też opcję ortopedyczną stosujemy w każdym naszym posłaniu.

To właśnie klient decyduje, czy zechce z niej skorzystać, zapewniając najlepszy wypoczynek swojemu pupilowi. Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest zapobieganie problemom zdrowotnym. Dlatego Royal Pet daje swoim klientom taką możliwość. Dbajmy o siebie i o nasze ukochane czworonogi!

www.royalvision.eu