Wybierz stronę

Psia Toaleta – nowość na polskim rynku

Produkt, a właściwie urządzenie, które rozwiąże wiele problemów związanych z zanieczyszczeniami powodowanymi przez psa. Wypalona trawa, zniszczone rośliny i obsikane ściany domu to sprawka Twojego psa? Hodowcy, psi opiekunowie (Dogsitter / Petsitter) czy też psi rodzice, którzy tak mają, od dawna zastanawiali się, jak poradzić sobie z psimi odchodami. Wyszliśmy naprzeciw ich potrzebom.

O co właściwie w tym chodzi?

Niech Was nie zmyli niepozorny wygląd urządzenia. Psia Toaleta ma kilka funkcji. Przede wszystkim jest to urządzenie zewnętrzne do użytku na terenach zielonych. Ma zachęcać psa do załatwiania się w jednym, wyznaczonym przez nas miejscu – stacji. Właśnie dlatego zawiera specjalny wkład feromonowy, który jest regularnie uzupełniany i stymuluje psa do załatwiania swoich potrzeb w obrębie stacji. Jest to rozwiązanie powstałe we współpracy z Uniwersytetem Medycyny Weterynaryjnej i Farmacji w Koszycach. To dzięki temu opatentowana mieszanina feromonów dodana do psiej toalety jest tak skuteczna. Feromony są bezwonne dla ludzi, ale bardzo atrakcyjne dla psów. Kolejną ciekawą funkcją jest filtracja moczu. Nie spodziewaliście się tego? Jej unikatowym wyróżnikiem jest mieszanina filtrująco-absorpcyjna, która całkowicie filtruje mocz psa do postaci bezwonnej, nieszkodliwej cieczy. Dzięki temu do gleby i wód gruntowych nie przedostają się bakterie ani inne drobnoustroje.

Produkt ekologiczny

Psia Toaleta jest produktem ECO, ponieważ zmienia mocz w nieszkodliwą ciecz i neutralizuje zapachy. Ogranicza zużycie kupoworków. Wszystkie modele Psiej Toalety są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska i łatwych w recyklingu.

Modele Psiej Toalety

Podsumowując, Psia Toaleta to wielofunkcyjne, zewnętrzne urządzenie, w którym Twój pies może załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Przyciąga psa odpowiednimi feromonami, filtruje mocz, neutralizuje zapachy i ma szczelny pojemnik na odchody stałe. Obecnie występuje w trzech różnych modelach: SMART, MODERN i HOME. Szczególnie warto wspomnieć więcej o stacji HOME, gdyż jest to model z daszkiem. Daszek zacienia i częściowo osłania stację od deszczu oraz ma funkcję oświetlającą.

  • Czy każdy pies nauczy się korzystać z Psiej Toalety?
  • Czy Psia Toaleta jest zdrowa dla psiej psychiki?
  • Jak mogę zamówić psią toaletę włącznie z serwisem?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie na naszej stronie: www.psiatoaleta.pl

Zostań naszym klientem lub poznaj możliwości współpracy B2B.

Mamy do wyboru dwa warianty współpracy:

1. PSIA TOALETA CITY. Zadbaj o komfort mieszkańców lub użytkowników miejsc i nieruchomości, którymi zarządzasz.

2. KARTY PROMOCYJNE. Polecaj swoim klientom Psią Toaletę i zarabiaj. Twój klient otrzyma również rabat.

biuro@psiatoaleta.pl

794 085 222

www.psiatoaleta.pl

@psiatoaleta

O autorze