Wybierz stronę

Brit Christmas Dinner – limitowana edycja tylko na święta

Wśród zimowych nowości pojawiła się niezwykła, świąteczna odsłona puszek Brit Mono Protein. Limitowana edycja zawierała w swoim wnętrzu wyśmienitą potrawę na bazie karpia z dodatkiem ziemniaków, marchewki oraz groszku. Ta ciekawa propozycja uzupełniła tymczasowo portfolio pozostałych puszek, które adresowane są przede wszystkim dla psów o delikatnym układzie pokarmowym. Świąteczny aspekt tego wykwintnego smaku podkreśliła również wyjątkowa etykieta zawierająca bożonarodzeniowe akcenty. Puszki, podobnie jak inne niespodzianki, czekały m.in. na zwycięzców konkursów odbywających się za pośrednictwem platformy YouTube. Grudniowe odcinki na kanale Brit Polska oscylowały bowiem wokół tematów związanych z propozycjami prezentowymi dla psiarzy i kociarzy. Pod studyjną choinką znalazła się mnogość fantastycznych gadżetów, które z powodzeniem chwyciłyby za serce niejednego opiekuna: czapki i koszulki, akcesoria kuchenne, interesujące książki… to tylko część propozycji, które pojawiły się w emitowanych odcinkach.

To jednak jeszcze nie koniec zimowych propozycji filmowych na ten sezon. W najbliższym czasie na kanale pojawią się również inne produkcje związane z najzimniejszą porą roku i odpowiedzialnym dbaniem o komfort oraz zdrowie naszych podopiecznych.

Warto na bieżąco odwiedzać kanał Brit Polska, aby nie przeoczyć żadnego z najbliższych odcinków: www.youtube.com/britpolska.