Wybierz stronę

Bezpieczny transport z PETS TRAVEL!

Transportem zwierząt zajmujemy się już 12 lat. Jesteśmy pionierami w tej branży. Chcieliśmy pomóc ludziom w przewożeniu ich pupili „z punktu A do punktu B”, ponieważ nie mogli sami pozwolić sobie na tak daleką podróż, a transport pieska lub kotka samolotem nie jest najlepszym pomysłem.

Transportujemy zwierzęta na terenie prawie całej Europy. Najczęściej obieramy dwa kierunki – Wielka Brytania oraz Włochy. Na trasie do Wielkiej Brytanii dowozimy zwierzęta do Niemiec, Holandii, Belgii oraz Francji, z której Eurotunelem przedostajemy się do celu podróży, czyli Wielkiej Brytanii.

Jednak to nie koniec trasy, bo na wyspach dojeżdżamy aż do malowniczej Szkocji. Jadąc do Włoch, przejeżdżamy przez Czechy, Słowację, Węgry, Austrię oraz Słowenię, po której wita nas piękna Italia. Podczas podróży zwierzęta mają wspaniałą opiekę naszych doświadczonych i przeszkolonych do zawodu kierowców. Czworonogi jadą w osobnych, dostosowanych do swojej wielkości transporterach. Co cztery godziny są pojone oraz karmione, każde z nich czeka też krótki spacer.

Transport zwierzęcia jest wyceniany indywidualnie ze względu na wielkość czworonoga oraz długość trasy.

Zapraszamy do kontaktu!

Chętnie służymy pomocą poprzez

– kontakt telefoniczny: 885 812 478

– wiadomości mailowe na: hello@petstravel.eu

– nasz profil Facebookowy

oraz Instagram @PetsTravelEurope

www.petstravel.eu