Kolejne szkolenie dla groomerów w Salonie MoRe!

 

W maju br. w Warszawie w salonie MoRe odbylo się kolejne szkolenie dla groomerów. Tematem szkolenia był szpic miniaturowy, pomeranian. Rasa piękna, charakterystyczna oraz wymagająca jeśli chodzi o pielęgnację włosa. Szkolenie dla groomerów przeprowadziła Pani Katarzyna Palka, członek i V-ce Prezes Polskiego Stowarzyszenia Groomerów, biorąca od wielu lat udział w zawodach groomerskich, odnosząca sukcesy w kraju i zagranicą. Jest właścicielem salonu piękności Canis w Katowicach. Uczestnicy  seminarium zdobyli konkretną wiedzę, dotyczącą wielu aspektów rasy szpic miniaturowy, pomeranian, od historii rasy, jej ewolucji, przez specyfikę charakteru, pielęgnację i różnice fizyczne w szacie i budowie, oraz grooming wystawowy i pet grooming.

Firma MoRe za pośrednictwem Zoobranży, dziękuje wszystkim partnerom i sponsorom upominków dla seminarzystów: Dr Lucy Beauty&Care, Tre Ponti Szelki dla psów, Cowboy Magic Polska, Botaniqa Dog Grooming Solutions, Medi-Sept, Vitakraft Polska, GroomerShop.pl, Wszystkodlazwierzat.pl.

 

Podziękowania kierujemy również dla naszej ulubionej gazety branżowej, Pies Rasowy, w której zawarte są najważniejsze informacje z rynku zoologicznego. Naszym seminarzystom dziękujemy za udział w szkoleniu i zapraszamy na kolejne które odbędą się: w lipcu, sierpniu, październiku i grudniu 2017 r.

Wszelkie informacje na temat szkoleń dla groomerów dostępne w naszym salonie MoRe ul. Gorzykowska 11 Warszawa i pod nr tel. 793 998 400/500.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *